2023 - 2024 Yaz Dönemi Uzaktan Eğitim Süreci Hakkında

Yaz Döneminde açılan dersler, uzaktan eğitim sistemine tanımlanmıştır.

Öğrenci ve akademisyenlerimiz için hazırlanan Uzaktan Eğitim Sisteminde yer alan ders, toplantı, sınav gibi modüllerle ilgili kullanım kılavuzlarına ve bilgi videolarına ulaşmak için tıklayınız.

Sisteme giriş için; Email alanında yildiz.edu.tr veya std.yildiz.edu.tr  uzantılı e-posta adresleriniz ve bu e-postaya ait şifreleriniz kullanılmalıdır. OBS/EBYS vb. şifreler kullanılmamalıdır.

Giriş sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki adımları izleyiniz:

1- @yildiz.edu.tr / @std.yildiz.edu.tr ile biten e-postanıza ait mail kutunuza http://mail.yildiz.edu.tr adresinden giriş yapabildiğinizden emin olun.

2- http://mail.yildiz.edu.tr adresinden mail kutunuza giriş yapamıyorsanız, mail şifrenizi https://passwordreset.microsoftonline.com/ adresinden sıfırlayınız/yenileyiniz.

3- Şifre sıfırlama/yenileme yapamıyorsanız ya da başarılı bir sonuca ulaşamadıysanız Bilgi İşlem biriminden https://teknikdestek.yildiz.edu.tr/ adresinden yardım talebinde bulununuz.

4- Mail şifrenizden emin olduktan sonra https://online.yildiz.edu.tr/ adresine mail adresiniz ve mail adresinize ait şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Buna rağmen giriş sorunu yaşarsanız online.yildiz.edu.tr adresinde henüz hesabınız tanımlanmamış olabilir. Bu durumunda uzem@yildiz.edu.tr adresinden UZEM birimine ulaşınız.

1.07.2024

Lütfen geçerli bir değer giriniz.
Lütfen geçerli bir değer giriniz.
16 / 3960